로고

정신병원강제입원-인천,수원,안산,김포,일산,파주
로그인 회원가입
  • 자유게시판
  • 자유게시판

자유게시판

سهام این هفته_ پلتفرم های تسلا و متا را بخرید

페이지 정보

profile_image
    작성자 Marisol
    댓글 0건 조회 3회 작성일 24-09-24 09:50

본문

عکس از Michael M. Santiago/Getty Images
    صفحه‌های تحقیقاتی Getty ImagesCycles نشان می‌دهند که فناوری بزرگ همچنان در نقش رهبری باقی می‌ماند. انتظار می رود National Association of Securities Dealers Automated Quotations در رتبه اول باقی بماند. این وضعیت از پاییز گذشته حتی با اصلاحات تغییر نکرده است. رهبری در این گروه تغییر کرده است. سهام پیشرو سابق بسیار زیاد است. در اینجا یک جفت سهام وجود دارد که احتمالاً در رالی تابستان آینده برتری خواهند داشت.
    تسلا را می توان با وجود رالی اخیر خریداری کرد. حرکت صعودی هفته گذشته خط روند نزولی هفتگی را شکست. این در نهایت منجر به خروج از یک مثلث 2 ساله می شود. چرخه های ماهانه به ما می گویند که روند صعودی قیمت گسترش خواهد یافت. قدرت نسبی از ماه مارس افزایش یافته است. در مومنتوم هفتگی افت های بالاتری وجود دارد و مومنتوم ماهانه بیش از حد فروخته می شود. این یکی از معدود سهام NASDAQ است که به صورت بلندمدت بیش از حد فروش می شود. سطح 260 دلار هدف کوتاه مدت با 290 دلار به عنوان هدف بعدی است.
    تسلا روزانه، هفتگی، ماهانه
    تسلا از نظر فنی آماده حرکت بالاتر است.
    Cycles Search Investments LLC چرخه ماهانه تسلا
    این چرخه نشان می دهد که تسلا در پایین ترین سطح خود قرار دارد.
    Cycles Explore Investments LLCMETA یکی دیگر از سهام بزرگ فناوری است که در حال افزایش است. می بینیم که قیمت سهم به بالاترین حد خود رسیده است، اما هنوز به صورت هفتگی بیش از حد خرید نشده است. سهام در حال شکستن به بالاترین جدید است که توسط مومنتوم هم به صورت هفتگی و هم ماهانه پشتیبانی می شود.
    بیشتر از FROMFORBES Consultant بهترین نرم افزار مالیاتی 2022 بهترین نرم افزار مالیاتی برای خوداشتغالان سال 2022 ماشین حساب مالیات بر درآمد: مالیات خود را برآورد کنیدMETA روزانه، هفتگی، ماهانه
    حرکت قیمت به احتمال زیاد یک افزایش قوی به سمت اوج های جدید است.
    Cycles Explore Investments LLC نمودار روزانه شکست در روز جمعه را نشان می دهد که توسط پایین ترین حد حرکت و جهش در قدرت نسبی پشتیبانی می شود. سطح 625 دلار یک هدف معقول است.
    META Every day
    این شکست به اوج های جدید اشاره می کند و نسبت پاداش به ریسک مطلوبی ایجاد می کند.
    Cycles Inquiry Investments LLC چرخه هفتگی نشان دهنده افزایش قیمت بود همانطور که در زیر می بینیم.
    چرخه متا هفتگی
    صعود در چرخه هفتگی به افزایش بیشتر اشاره دارد.
    Cycles Enquiry Investments LLC چرخه ماهانه اصلاح سپتامبر تا اکتبر را پیشنهاد می کند، اما تا سه ماهه اول سال 2025 به بالاترین حد خود نمی رسد.
    سیکل متا ماهانه
    چرخه ماهانه طولانی تر، رشد را تا سال 2024 پیش بینی می کند.
    Cycles Enquiry Investments LLC

من را در توییتر دنبال کنید. وب سایت من را بررسی کنید. Flyer SarubbiFollowingمن اولین سهام خود را در سال 1966 خریدم و سپس مدرک کارشناسی خود را در بانکداری در سال 1971 و MBA در امور مالی شرکتی را در سال 1972 از دانشگاه نیویورک دریافت کردم. یک دوره مطالعاتی در همان سال آغاز شد. یک دوره 9 ساله کارآموزی آموزش روان درمانی دنبال شد. بسیاری از مفاهیم من در مورد روانشناسی جمعیت از این دوره سرچشمه می گیرد. از سال 1972 تا 1990، من در دو طرف خرید و فروش وال استریت کار کردم. از سال 1990 تا 2004، من مدیر صندوق فناوری، استراتژیست و عضو کمیته پوشش ارزی سازمان سرمایه گذاری ابوظبی بودم. از سال 2004، من خدماتی را از وین، اتریش انجام داده ام. من یکی از اعضای حلقه کنوس، یک گروه آینده پژوه مستقر در وین هستم. من اصول را با چرخه ها از طریق نرم افزار منحصر به فرد به عنوان کمکی در پیش بینی بازار ترکیب می کنم. تأثیر نظریه پردازان چرخه مانند اد دیویی، چارلز جین، جورج لیندسی و آر. الیوت با ارزش ترین بوده است.">

* استانداردهای تحریریه چاپ
    * چاپ مجدد و مجوزها

If you liked this article and you also would like to acquire more info with regards to اخبار اتومبیل please visit the internet site.

댓글목록

등록된 댓글이 없습니다.